Świerkowe wzgórze

Galeria:

 bottom

Warsztaty

 photo biggraph_zps679bc64c.jpg

W październiku w naszym gospodarstwie odbędą się weekendowe warsztaty scrapbookingowe. Dwa dni pobudzające kreatywność, roziwjające umiejętności a do tego wspaniałe towarzystwo osób, które mają bzika na punkcie papieru.

Po wszystkie szczegóły zapraszamy na bloga wydarzenia: http://happyplace-warsztaty.blogspot.com/

 

Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez Annę Komenda, której prace można obejrzeć na jej blogu artystycznym.

Proponujemy Państwu szeroki zakres tematyki: tworzenie kartek okolicznościowych, albumów, notesów, przepiśników, pudełek i ramek. Miejsce prowadzenia warsztatów to Agroturystyka "Świerkowe Wzgórze". Poniżej klika bardziej szczegółowych ofert. Chętnie zorganizujemy również warsztaty ze scrapbookingu na Państwa specjalne życzenie. Grupy zorganizowane (minimum 4 osoby, w zależności od tematyki warsztatów) mogą proponować swoje terminy i wybrać sobie zakres. Takie warsztaty wyceniane będą oddzielnie.

1. Warsztaty weekendowe o różnej tematyce:

- Album od A do Z

- Kartki na każdą okazję

- Zestaw upominkowy (Kartka, pudełko, notes lub inna forma prezentu)

Warsztaty takie obejmują dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, dwa śniadania, dwie obiadokolacje, słodki poczęstunek w trakcie warsztatów, wszystkie niezbędne materiały. Przykładowy harmonogram warsztatów weekendowych:

- przyjazd z piątek w godzinach wieczornych, nocleg;

- sobota: śniadanie, od godz. 10 do 14 pierwsza część warsztatów z krótkimi przerwami, obiadokolacja, od godz. 15:30 do 18 druga część warsztatów

- niedziela: śniadanie, od godz. 10 do 14 trzecia część warsztatów, obiad, powrót do domu.

Jest to jedynie przykładowy grafik i godziny moga ulec przesunięciom. Weekend warsztatowy mozna połaczyć z normalnym pobytem wypoczynkowym, zabrać ze soba rodzinę, która może w międzyczasie korzystać z atrakcji w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym. W warsztatach uczestniczyć mogą również dzieci umiejące samodzielnie i BEZPIECZNIE posługiwac się nożyczkami. Koszt warsztatów weekendowych z tworzenia albumów to 300 zł. Prace wykonane na warsztatach są własnością uczestników.

2. Warsztaty jednodniowe o różnej tematyce:

- kartki okolicznościowe,

- notesy,

- ramki,

- itd.

Warsztaty takie zaczynają się rano i trwają, w zależności od tematyki, od 3 go 6 godzin. W cenę każdego warsztatu wliczony jest poczestunek oraz wszelkie niezbędne do wykonania pracy materiały. Prace wykonanepodczas warsztatów są własnością uczestników. Warsztaty te również mozna połączyć z pobytem wypoczynkowym.

 

Grupy zorganizowane, chcące szkorzystać z warsztatów podczas pobytu wypoczynkowego, muszą wcześniej dokonać rezerwacji, gdzyś zorganizowanie warsztaów z dnia na dzień nie jest możliwe.

 

Pojedyncze osoby chcące skorzystać z warsztatów mogą zamówić warsztaty indywidualne lub zapisać się na warsztaty organizowane w konkretnych terminach. Warsztaty takie odbywają się przy, z góry ustalonej, minimalnej liczbie uczestników. Aktualne, proponowane terminy takich warsztatów wyświetlają się na górze strony.

Wszelkich informacji udziela Ania Komenda

tel. 604-54-88-91

anna.komenda@gmail.com

Świerkowe Wzgórze on Facebook