Świerkowe wzgórze

Z naszej galerii

photo_med photo_med photo_med photo_med photo_med photo_med
 bottom

Oferty specjalne

'ŚWIĘTA 2018"

Zapraszamy Państwa do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w naszym Górach Świętokrzyskich. Nasza oferta wygląda następująco:

  • SOBOTA, 22 grudnia - przyjazd i zakwaterowanie od godz. 14; obiadokolacja godz. 17;
  • NIEDZIELA, 23 grudnia - śniadanie godz. 9; obiadokolacja godz. 17; w tym dniu istnieje możliwość skorzystania z pobytu w saunie, która jest wliczona w koszt pobytu. Polecamy również wycieczkę do Bałtowa, aby odwiedzić św. Mikołaja w jego krainie.
  • PONIEDZIAŁEK, 24 grudnia - śniadanie godz. 9; obiad godz. 14. O godzinie 18 kolacja wigilijna, podczas której przy płonącym kominku i dżwiękach kolęd na stołach pojawi się 12 wigilijnych potraw.
  • WTOREK, 25 grudnia - śniadanie godz. 9; godz. 14 uroczysty obiad świąteczny z lampką wina i domowymi wypiekami. O godz. 18 ognisko z kociołkiem Baby Jagi, golonką w kapuście , pieczonymi kiełbaskami i grzańcem świętokrzyskim. Po śniadaniu polecamy wszystkim wycieczkę na Łysą Górę i zwiedzanie klasztoru na Świętym Krzyżu.
  • ŚRODA, 26 grudnia - śniadanie godz. 9; obiad godz. 14; kolacja godz. 18
  • CZWARTEK, 27 grudnia - śniadanie godz. 9; wyjazd

 

KOSZT POBYTU
- osoba dorosła - 650 zł
- dzieci od 4-8 lat - 400 zł
- dzieci do lat 4 - 200 zł
Istnieje też możliwość skrócenia pobytu o jedną dobę (wyjazd w środę, 26 grudnia po śniadaniu). Koszty wyglądają wtedy następująco: osoba dorosła - 550 zł, dzieci 4-8 lat - 300 zł, dzieci do lat 4 - 150 zł.
Można również wybrać pakiet trzydniowy od niedzieli 23 grurnia do środy 26 grudnia. Koszty wyglądają wtedy następująco: osoba dorosła -  450 zł, dzieci 4-8 lat - 220 zł, dzieci do lat 4 - 100 zł.

"ROMANTYCZNY WEEKEND DLA DWOJGA"

Zapraszamy do spędzenia romantycznego weekendu w apartamencie na "Świerkowym Wzgórzu". Na zakochanych będą czekać kosz owoc&ów, butelka wina i płonący kominek.

  • - piątek. Przyjazd w godzinach popołudniowych. Kolacja przy świecach i winie. Po kolacji godzina w saunie lub jacuzzi, do wyboru.
  • - sobota. Śniadanie do ł&óżka. Uroczysta obiadokolacja przy świecach i winie. W ciągu dnia godzina w saunie lub jacuzzi do wyboru. 
  • - niedziela - śniadanie do ł&óżka. Wyjazd w godzinach dopołudniowych.

Na życzenie istnieje możliwość zamówienia bukietu kwiatów za dodatkową opłatą.

Cena: 450 zł

*****

Świerkowe Wzgórze on Facebook